RN732BTTD3482F10
MFR.Part #
RN732BTTD3482F10
JLCPCB Part #
C4236132
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS