RN732BTTD3481D50
MFR.Part #
RN732BTTD3481D50
JLCPCB Part #
C5732890
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS