RN732BTTD3481B50
MFR.Part #
RN732BTTD3481B50
JLCPCB Part #
C4096035
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS