RN732BTTD3481A05
MFR.Part #
RN732BTTD3481A05
JLCPCB Part #
C4091264
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS