RN732BTTD3480F25
MFR.Part #
RN732BTTD3480F25
JLCPCB Part #
C4005620
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS