RN732BTTD3480B50
MFR.Part #
RN732BTTD3480B50
JLCPCB Part #
C4360243
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS