RN732BTTD3441C25
MFR.Part #
RN732BTTD3441C25
JLCPCB Part #
C4223663
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.44kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS