RN732BTTD3441B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD3441B50
JLCPCB Part #
C4182461
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.44kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS