RN732BTTD3441A05
MFR.Part #
RN732BTTD3441A05
JLCPCB Part #
C3989916
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.44kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS