RN732BTTD3440F25
MFR.Part #
RN732BTTD3440F25
JLCPCB Part #
C4074425
Description
-55℃~+155℃ 125mW 344Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS