RN732BTTD3402F50
MFR.Part #
RN732BTTD3402F50
JLCPCB Part #
C4219628
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS