RN732BTTD3401F10
MFR.Part #
RN732BTTD3401F10
JLCPCB Part #
C4147341
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS