RN732BTTD3360F50
MFR.Part #
RN732BTTD3360F50
JLCPCB Part #
C4268884
Description
-55℃~+155℃ 125mW 336Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS