RN732BTTD3360F25
MFR.Part #
RN732BTTD3360F25
JLCPCB Part #
C4232883
Description
-55℃~+155℃ 125mW 336Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS