RN732BTTD3360F10
MFR.Part #
RN732BTTD3360F10
JLCPCB Part #
C4051800
Description
-55℃~+155℃ 125mW 336Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS