RN732BTTD3360A25
MFR.Part #
RN732BTTD3360A25
JLCPCB Part #
C4023476
Description
-55℃~+155℃ 125mW 336Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS