RN732BTTD3321F10
MFR.Part #
RN732BTTD3321F10
JLCPCB Part #
C4207824
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS