RN732BTTD3321D100
MFR.Part #
RN732BTTD3321D100
JLCPCB Part #
C4299274
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS