RN732BTTD3320F25
MFR.Part #
RN732BTTD3320F25
JLCPCB Part #
C4248413
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS