RN732BTTD3320C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD3320C50
JLCPCB Part #
C4351662
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS