RN732BTTD3320B10
MFR.Part #
RN732BTTD3320B10
JLCPCB Part #
C4316885
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS