RN732BTTD3302D10
MFR.Part #
RN732BTTD3302D10
JLCPCB Part #
C4028664
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS