RN732BTTD3301F25
MFR.Part #
RN732BTTD3301F25
JLCPCB Part #
C4236559
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS