RN732BTTD3301C25
MFR.Part #
RN732BTTD3301C25
JLCPCB Part #
C4235337
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS