RN732BTTD3300F100
MFR.Part #
RN732BTTD3300F100
JLCPCB Part #
C4224931
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS