RN732BTTD3300C25
MFR.Part #
RN732BTTD3300C25
JLCPCB Part #
C4139309
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS