RN732BTTD32R8F50
MFR.Part #
RN732BTTD32R8F50
JLCPCB Part #
C4113307
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS