RN732BTTD3281D10
MFR.Part #
RN732BTTD3281D10
JLCPCB Part #
C4007926
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.28kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS