RN732BTTD3280B50
MFR.Part #
RN732BTTD3280B50
JLCPCB Part #
C4250886
Description
-55℃~+155℃ 125mW 328Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS