RN732BTTD3243F50
MFR.Part #
RN732BTTD3243F50
JLCPCB Part #
C3998822
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS