RN732BTTD3242F100
MFR.Part #
RN732BTTD3242F100
JLCPCB Part #
C4060453
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS