RN732BTTD3242D25
MFR.Part #
RN732BTTD3242D25
JLCPCB Part #
C4048378
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS