RN732BTTD3241C50
MFR.Part #
RN732BTTD3241C50
JLCPCB Part #
C6195745
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS