RN732BTTD3241B25
MFR.Part #
RN732BTTD3241B25
JLCPCB Part #
C5885351
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS