RN732BTTD3240F25
MFR.Part #
RN732BTTD3240F25
JLCPCB Part #
C3988144
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS