RN732BTTD3240F10
MFR.Part #
RN732BTTD3240F10
JLCPCB Part #
C4005278
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS