RN732BTTD3240D10
MFR.Part #
RN732BTTD3240D10
JLCPCB Part #
C4171134
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS