RN732BTTD31R6C25
MFR.Part #
RN732BTTD31R6C25
JLCPCB Part #
C4336414
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS