RN732BTTD31R6B50
MFR.Part #
RN732BTTD31R6B50
JLCPCB Part #
C4188210
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS