RN732BTTD31R2F25
MFR.Part #
RN732BTTD31R2F25
JLCPCB Part #
C4007751
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS