RN732BTTD31R2B25
MFR.Part #
RN732BTTD31R2B25
JLCPCB Part #
C4073080
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS