RN732BTTD3160F50
MFR.Part #
RN732BTTD3160F50
JLCPCB Part #
C4097746
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS