RN732BTTD3160F25
MFR.Part #
RN732BTTD3160F25
JLCPCB Part #
C4170132
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS