RN732BTTD3160D10
MFR.Part #
RN732BTTD3160D10
JLCPCB Part #
C3976656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS