RN732BTTD3123C50
MFR.Part #
RN732BTTD3123C50
JLCPCB Part #
C4157496
Description
-55℃~+155℃ 125mW 312kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS