RN732BTTD3122F50
MFR.Part #
RN732BTTD3122F50
JLCPCB Part #
C3996718
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS