RN732BTTD3120A10
MFR.Part #
RN732BTTD3120A10
JLCPCB Part #
C4314787
Description
-55℃~+155℃ 125mW 312Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS