RN732BTTD30R9D50
MFR.Part #
RN732BTTD30R9D50
JLCPCB Part #
C3940950
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS