RN732BTTD30R5F50
MFR.Part #
RN732BTTD30R5F50
JLCPCB Part #
C3954895
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS