RN732BTTD30R1F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD30R1F50
JLCPCB Part #
C4143864
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS